روش آسان نماکاری (طراحی/خرید/اجرا)

کاهش هزینه اجرای نما تا 50درصد

شاید خواننده این مطلب را صرفا یک شعار تبلیغاتی بداند و این کار را در عمل نشدنی بداند . اما این مژده را به شما خواننده محترم میدهیم که با واگذاری اجرای نما به شهر آجر هزینه اجرا تا 50درصد کاهش می یابد در ضمن بهترین کیفیت را خواهید داشت .
نماکاران شهر آجر نماکار دائمی این مجموعه هستند و مطابق قرار دادی که با شهر آجر دارند بر اساس قیمتی که مجموعه شهر آجر تعیین میکند (البته منصفانه) ملزم به اجرا هستند.در مقابل شهر آجر هم متعهد است که همیشه و در همه فصول برای نماکاران شغل ایجاد کند . و شهر آجر نیز به منظور جلب رضایت مشتری با رعایت انصاف قیمت اجرای کار نما را تا نصف قیمت بازار کاهش داده است . فقط کافیست تماس بگیرید  مطمئن شوید شعار تبلیغاتی نیست .

روش آسان نماکاری سیستم خدمت رسانی ویژه ای میباشد که در شهر آجر جهت انجام نماکاری به سازندگان و شرکت های پیمانکاری و کلیه اشخاصی که در کار ساختمانی هستند ارایه می گردد .

هدف از این کار آسان کردن پروسه نماکاری با آجرنما و یا ترکیبی از اجرنما با سنگ یا سایر متریال برای مشتریانی که ساختمان انها در مرحله نما کاری است . می باشد . و آن به این طریق است که مشتری فقط کافیست یک تماس با شهر اجر بگیرد . تا کارشناس فروش و اجرا و طراحی شهر آجر بصورت حضوری با مشتری در محل ساختمان حاضر شوند و کلیه عملیات نماکاری اعم از طراحی و اجرا و تهیه مصالح با عقد قرارداد به عهده شهر آجر واگذار نماید تا به آسان ترین روش نمای خود را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تحویل بگیرد . البته قابل ذکر است این روش برای کار های حداقل بالای دویست متر میباشد .

نما کاری میتواند کاری دشوار و وقت گیر و پر هزینه باشد با واگذاری ان به شهر آجر کار دشوار را به آسان ترین آیتم ساختمانی تبدیل کنید . کارشناسان شهر آجر در زمینه نمای ساختمان واقعا خبره هستند .