مزایای آجر هلندی

در دنیای امروز نمای ساختمان دستخوش چنان تغییری شده که تنوع آن قابل شمارش نیست.از نماهای طبیعی گرفته تا نماهای مصنوعی که تمام اینها فقط با یک هدف تولید و به فروش میرسند و آن هم گرفتن بازار و انحصاری کردن آن و در نتیجه فروش بالا که خواسته اصلی هر تولید کننده‌ای است.
نماهای طبیعی نماهایی هستند که در طبیعت موجود بوده و با کمی تغییرات جزئی در ظاهر یا باطن آن به نمای ساختمان تبدیل میشوند.از جمله نمای طبیعی میتوان به سنگ ساختمان اعم از گرانیت و تراورتن و مرمریت و نیز آجر نما ان هم اعم از آجر نمای شیل و آجر نسوز و اجرنمای قزاقی و اجرنمای هلندی اشاره کرد. آجر نما نیز در چند سال اخیر دستخوش تغییرات اساسی شده به طوری که تا چند سال پیش آجرنما در 2 نوع زرد و قرمز در اندازه های محدود تولید میشد اما امروزه تنوع در آجر نما به قدری زیاد شده است که برای خود دنیایی از رنگ و طرح و سایز به شمار‌‌ می‌اید.
بدون شک زیباترین آجر نمایی که در چند سال اخیر تولید و عرضه گردید و با ورود خود به بازار فروش معنی دیگری به آجر نما بخشید همان اجرنمای هلندی‌‌ می‌باشد.
آجر نمای هلندی دنیایی از زیباترین رنگهایی که در هیچ نمای طبیعی چه سنگ یا آجر نما یافت‌‌ نمی‌شود با تنوع اندازه بسیار بالا و همچنین وزن بسیا کم و مقاومت بسیار بالا.آجر نمای هلندی نوع بیسکوئیتی نوعی از آجر نما‌‌ می‌باشد که پس از اجرا و پایان کار جلوه‌ای بی نظیر به ساختمان داده و هر بیننده‌ای را مبهوت زیبایی خود‌‌ می‌کند ان هم با یک پنجم وزن سایر نماها.
تنوع اندازه در آجر نمای هلندی به قدری زیاد است که خریدار میتواند هر طرح و نقشه‌ای که برای نمای ساختمان خود در نظر گرفته است را با این نوع آجر نما در نمای سازه خود پیاده کند.

ویژگی های آجر نسوز
بیشتر بخوانید

از جمله طرح های کرکره‌ای و پنجره‌ای و مناره‌ای و بسیاری از طرح هایی که با سایر نماها امکان پذیر نیست.تمام رنگ های موجود در آجر نمای هلندی جزو زیباترین رنگ های طبیعت بوده و هر کدام به تنهایی گوشه‌ای از زیبایی طبیعت را برای انسان بازگو میکند.
این سیل تقاضا که برای خرید و اجرای نمای آجری با آجر نمای هلندی وجود دارد به همین خاطر است که هیچ نمایی به اندازه آجر نمای هلندی بیننده خود را به آرامش‌‌ نمی‌رساند چون به قدری رنگ‌ها در این نوع آجر نما زیبا هستند که حتی در آجر نمای نسوز که شهرتش به دلیل رنگ های خاصش است نیز یافت‌‌ نمی‌شود.
آجر نمای هلندی پست مدرن ترین نمای ایران که پس از اجرا هم حالت بسیار زیبایی از سنت گرایی و هم حالت بی نظیری از نماهای امروزی را دارد.
در هر صورت آجر نمای هلندی اولین و تنها ترین توصیه برای خریداران خاص که‌‌ می‌خواهند نمایی تک و خاص در منطقه خود داشته باشند به طوری که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره کرده و زبان زد عام و خاص شود‌‌ می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.