اهمیت بسته بندی در آجر نما

پس از اتمام  کار تولید آجر نما نوبت به مهم ترین قسمت یعنی همان بسته بندی اجرنما‌‌ می‌رسد به این دلیل از اهمیت بسیاریر برخوردار است که هر چقدر هم تولید بی نقص باشد اگر بسته بندی ان درست و اصولی نباشد در هنگام بارگیری و حمل و نقل و تخلیه اسیب بسیاری به اجرنما وارد‌‌ می‌شود.

برای جلوگیری از وقوع این نوع آسیب ‌ها باید در مورد بسته بندی حساسیت زیادی نشان داد و در انتخاب نوع کارتن و  شیلینگ دقت بسیاری را به خرج داد.یعنی باید نوعی از کارتن را به کارخانه های کارتن سازی سفارش داد که از لحاظ ضخامت دارای بافتی محکم و تا حد امکان یک پارچه باشد و هم از لحاظ ابعاد طوری باشد که پس از اتمام کار چینش کاملا کیپ و مچ باشد این فرایند تا حدی از وقوع آسیب جلوگیری‌‌ می‌کند.

اگر بخواهیم از اسیب های بیشتری پیشگیری کنیم بهتر است پس از اتمام چینش کارتن ان را با دستگاه وکیوم شیلینگ کنیم چون دستگاه شیلینگ با فشار بسیاری کارتن را وکیوم میکند و این عمل باعث‌‌ می‌شود که آجر نما های داخل کارتن از تکان های شدید در امان بوده و جلای خود را از دست ندهد.

مساله بعدی که حائز اهمیت است انتخاب نوع کامیون برای انتقال اجرنماها به کارگاه یا شهر دیگر است کامیون های جک دار به هیچ وجه برای انتقال آجر نما مناسب نبوده و به دلیل اینکه اتاق آن به جایی اتصال نداشته و تقریبا ازاد است در هنگام  انتقال با تکانهای شدید باعث آسیب های جدی به آجرنماها‌‌ می‌شود.

چه مواردی از آجر منیزیتی استفاده می شود؟
بیشتر بخوانید

برای جلوگیری از وقوع این مشکلات باید کامیون های اتاق ثابت را انتخاب کنیم و بعد از بازرسی اتاق و اطمینان از سلامت و کاملا صاف بودن ان اقدام به بارگیری کنیم.پس از انتقال نوبت به تخلیه ان‌‌ می‌رسد در تخلیه آجر نما حتما باید از نیروی کار ماهر و با تجربه استفاده کرد چون نوع نگه داشتن کارتن و حمل ان و چینش اجرنماها بر روی زمین دارای فوت و فن های خاص خود هست که از دست هر کس بر‌‌ نمی‌اید با توجه به این مسائل خواهیم دید که اجرنماها با سلامت نزدیک به صددرصد به کارگاه رسیده اند.

وب سایت شهر اجر با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و همچنین نیروی کار کاملا حرفه‌ای قدام به تولید و فروش انواع آجر نما و آجر نسوز و اجر قزاقی با کیفیت بی نظیر و قیمت بسیار مناسب(به قیمت کارخانه)کرده و اماده ارائه خدمات به خریداران محترم نمای اجری‌‌ می‌باشد.دفاتر فروش وب سایت شهر اجر در ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.