اجرنما + اجر قزاقی + اجر نسوز ..اجر نسوز و خواص ان

(دلیل استقبال بی نظیر از اجر نمای نسوز):

-*/زمانی اجرهای نسوز فقط در قسمت های داخلی کوره‌ها و به عنوان استری مقاوم در برابر حرارت بالا مورد استفاده قرار میگرفت اما امروزه با کمی تغییر در قسمت مواد اولیه اجر نسوز با همان کیفیت و استهکام برای اجرای نمای ساختمان چه معماری داخلی و چه نمای بیرون از ان استفاده شده و بسیار هم مورد استقبال خریداران و متقاضیان نمای پست مدرن یا نمای خاص قرار گرفته است.
دلیل استقبال بی حد خریداران از اجر نمای نسوز 1-استهکام مثال زدنی این نوع از اجر نماها چه در برابر یخزدگی و چه در برابر خوردگی و2-تنوع بی اندازه این اجر نماها اعم از رنگ و طرح و اندازه‌‌ می‌باشد. نمایukبه عنوان یکی از نماهای خاص و مدرن بوده و از زیبایی فوق العاده‌ای برخوردار است این نوع از نماها فقط با اجر نمای نسوز قابل اجرا بوده و مشابه دیگری ندارد.
همچنین یکی دیگر از نماهایی که امروزه طرفداران بسیاری داشته و مشتریان مخصوص خود را داشته و ان نیز فقط با اجر نمای نسوز قابل اجرا است نمایusمی باشد که از لحاظ زیبایی و متانت بینظیر‌‌ می‌باشد.

//*-بعضی از خواص اجرهای نسوز :
یک گروه از تولیدات رسی فراورده های نسوز‌‌ می‌باشند . خطوط تولید در صنایع سنگین و سبک بی نیاز از بخش کوره و حرارت دهی نیستند . اجر های نسوز به عنوان بخش غیر قابل حذف کوره‌ها به عنوان استری مقاوم ، ساختار کوره را در مقابل حرارت زیاد حفظ‌‌ می‌کنند . مواد اولیه و روند تولید اجر نسوز بر حسب محل مصرف ، حرارت کوره ، محیط شیمیایی ، فشار و سایش و تغییرات درجه دما متغیر است و با حداقل مواد گداز اور انتخاب‌‌ می‌شوند . بنابراین خواص نسوزها عبارت است از :

-*/مقاومت حرارتی اجر نسوز : نسوز‌ها باید بتوانند حداقل 1580 درجه سانتی گراد را در مححیط شیمیایی و مکانیکی کوره تحمل کنند و شکل و ظاهر خود را از دسست ندهند .

-*/ضریب انبساط و انقباض در اجر نسوز :  باید دارای ضریب انقباض و انبساط اندکی باشد .

-*/مقاومت شیمیایی اجرهای نسوز : ترکیبات موجود در کوره و نوع سوخت ، محیط شیمیایی خاصی را در حرارت بالا ایجاد‌‌ می‌کند که نسوزها باید پایداری لازم را در برابر انها داشته باشند .

-*/بازرگانی وب سایت شهر اجر بزرگترین و پیشرفته ترین مجتمع تولید و فروش انواع متنوع اجر نما  و  اجر نسوز  و  اجر قزاقی  در ایران با مهر استاندارد و کیفیت بسیار عالی(قابل رقابت با مشابه اروپایی و امریکایی)و قیمت فوق العاده مناسب در خدمت متقاضیان محترم نمای اجری‌‌ می‌باشد.
دفاتر فروش وب سایت شهر اجر در ایران:

-*/دفتر فروش اجر نمای نسوز در تهران/اهن مکان

-*/دفتر فروش اجر نمای نسوز در تبریز/چهارراه حافظ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *