اجر نسوز + اجر قزاقی + اجر نما ..مشخصه اجرهای روکارو توکار

-*-/مشخصه اجرهای سیمانی : آجر سیمانی به کمک سیمان ، شن و ماسه ساخته‌‌ می‌شود و از نقطه نظر خواص و مشخصات فنی برابر بلوک های بتنی هستند . اجر های سیمانی در اشکال  و اندازه های مختلف ساخته‌‌ می‌شوند و روند تولید انها نیز مشابه بلوک بتنی است .

-*-/اجرای اجر در کارگاه : عملیات اجر کاری شامل انتخاب نوع اجر ، ملات مصرفی و روش اجرای کار باید براساس مشخصات فنی باشد و به کار بردن اجر های غیراستادارد به هیچ وجه مجاز نیست .

-*-/مشخصه اجرهای فشاری : این نوع اجر که معمولا در سفت کاری و زیر کاری ساختمان به کار‌‌ می‌رود به روش دستی تهیه‌‌ می‌شود .

-*-/مشخصه اجرهای سفالی : این دسته از اجر های رسی از نظر ساخت ، شکل و رنگ و مشخصات فنی در نهایت دقت تهیه‌‌ می‌گردند و بسته به شکل انها در نقاط مختلف ساختمان استفاده‌‌ می‌شوند . بعلت جذب کم آب در اجرهای سفالی به منظور چسبندگی مناسب با ملات انواع سوراخدار انها را مورد استفاده قرار‌‌ می‌دهند . به علت سطح یکپارچه و یکنواخت انها برای نمای اجری ، نوع سفالی پیشنهاد‌‌ می‌شود . این نوع اجر از نظر شکل و ابعاد بسیار متنوع‌‌ می‌باشند و انواع مختلف انها بر حسب شکل در نقاط مختلف ساختمان استفاده‌‌ می‌شوند . از جمله خواص دیگر اجر های سفالی تو خالی سبکی انها است که خود باعث بالارفتن سرعت کار نیز‌‌ می‌شود .

-*-/مشخصه اجرهای قزاقی : این نوع اجر با کیفیت خوب و رنگهای متنوع تهیه‌‌ می‌شود و با توجه به مشخصات مطلوبش در نمای ساختمان استفاده‌‌ می‌شود و جلوه بی نظیری به نمای ساختمان ما میدهد.

-*-/مشخصه اجرهای قدیمی : این نوع اجرها در قطعات بزرگتر از استاندارد امروز ساخنه‌‌ می‌شدند . علی رغم اینکه به روش دستی تهیه‌‌ می‌شده‌اند ولی دارای مشخصات عمومی بهتری نسبت به تولیدات امروزی بوده‌اند . اجر نظامی به ابعاد 5*50*50 و اجر ختایی به ابعاد 5* 25*25 (سانتی متر مکعب ) از این گروه‌‌ می‌باشند که با توجه به قطور بودن دیوار ، آنها سرعت کار را بهبود‌‌ می‌بخشیدند .

-*-/بازرگانی وب سایت شهر اجر پیشرفته ترین مجتمع تولید و فروش انواع متنوع اجر قزاقی در ایران با کیفیت عالی و جلوه اولیه و قیمت بسیار مناسب در خدمت متقاضیان محترم نمای اجری‌‌ می‌باشد.

-*-/دفاتر فروش بازرگانی وب سایت شهر اجر در ایران:

-*-/دفتر فروش اجرنمای قزاقی در تبریز/چهارراه حافظ

-*-/دفتر فروش اجرنمای قزاقی در تهران/اهن مکان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *