اجر سنتی در نمای اجری

آجر قزاقی یا اجرنمای قزاقی یا اجر سنتی بیشترین کاربرد را در ایجاد نمای پست مدرن دارد. نمای پست مدرن به نمای گفته میشود که از ترکیب اجر سنتی  و متریال مدرن استفاده شود.از انجا یی که افرادی اقدام به طراحی و اجرای نمای پست مدرن برای سازه خود میکنند قصد دارند نمای زیبا و تک داشته باشند.  فکرشان این طور برنامه ریزی میشود که برای نمای پست مدرن باید هزینه زیادی کرد. و البته تولید کنندگان و فروشندگان آجر قزاقی  یا اجرنمای قزاقی یا اجر سنتی نیز از این موضوع اگاه هستند . به همین علت قیمت های بالایی به مشتریان اعلام میکنند حتی تا متری صد هزار تومان برای خریدار آجر قزاقی یا اجرنمای قزاقی  تمام میشود .  ولی حقیت این است که آجر قزاقی با احتساب هزینه حمل آجر نهایت به متری30 الی 40 هزار تومن ‌‌ می‌رسد . اضافه بر این… پول اضافه‌ای است که تولید کنند گان بابت لوکس بودن میگیرند .
با خرید از وب سایت شهر آجر / آجر قزاقی را گران نخرید. با مناسب ترین قیمت نمای لوکس داشته باشید . مطمئن باشید که بهترین کیفیت را میخرید و بهترین رنگ را انتخاب میکنید .
در ضمن وب سایت شهر اجر برای پروژه های بزرگ در سراسر ایران امادگی اجرای نمای پست مدرن با آجر قزاقی  و همچنین سایر آجرنما‌ها / آجر نسوز/ آجر شیل  و …. را با بهترین و مجرب ترین اکیپ دارد. اجرایی ماندگار با قیمت مناسب.

وب سایت شهر آجر تمام سعی خود را میکند تا همه ایران در خرید انواع آجرنما برنده باشند و دقیقا انچه را دوست دارند با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بخرند . متاسفانه کسانی که اگاهی از وب سایت شهر آجر ندارند هم گران میخرند هم انچه میخواهند را‌‌ نمی‌خرند.
وب سایت شهر اجر در ایران دو دفتر فروش دارد که عبارتند از:
اجر فروشی در تهران/اهن مکان
فروش اجر یا اجرنما در تبریز / خ ازادی / حافظ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *