اجر نسوز / اجر قزاقی / رکود مسکن

اجرنما واجرنسوز واجر قزاقی :
بازار مسکن در این روز‌ها تفاوت اساسی با چند سال پیش بازار مسکن دارد. در چند سال پیش تقاضا بیشتر از عرضه بوده و معمولا فروش واحد بصورت پیش فروش بوده است . نمای ساختمان اهمیتی نداشت و مشتری فقط یک واحد میخرید و چندان به جزیبات کاری نداشته ولی امروزه ساختمان نیز مانند کالاهای دیگر باید در بازار عرضه شود و خریدار  ساختمانی که شرایط بهتر و کیفیت بهتر و جذابیت بالاتر ی داشته باشد  را پسند میکند و اقدام به خرید میکند.
امروزه با توجه به اینکه عرضه ساختمان بسیار بیشتر از تقاضا است .سازندگانی که از یک سری اصول پیروی کنند موفق به فروش واحد میگردند . خواب سرمایه انها کمتر میشود . البته این اصول چندین اصل را شامل میشود ولی انچه مد نظر وب سایت شهر اجر میباشد اصل نمای ساختمان در تاثیر فروش واحد است . کاملا روشن است با توجه به عرضه فراوان واحد های قابل فروش در این بازار سارندگانی موفق خواهند بود که نمای ساختمان را سر سری نگیرند و ان را مهم ترین شرط فروش واحد بدانند.

امروزه با توجه به تولید انواع متنوع و زیبایی اجر نسوز نما و اجر شیل و همچنین تنوع بسیار زیاد در ابعاد این نوع اجرنما میتوان با کمی طراحی مختصر نمای بسیار زیبا و مشتری پسند برای ساختمان اجرا کرد . با ایجاد نمای زیبا تقریبا رکود بازار را در معادله خرید و فروش حذف خواهید کرد . واحد خود را بسیار سریعتر و به قیمت بالاتر بفروش میرسانید .اغراق نمیباشد اگر بگوییم شرط ماندن در بازار مسکن و ادامه موفقیت امیز ساخت و ساز اهمیت دادن به نمای ساختمان است . اجر نسوز نما و اجر شیل و تنوع ابعاد و طراحی معماران این امکان را به ما میدهد که با حداقل هزینه ساختمانی با جلوه و جذابیت بی بدیل بسازیم و بفروشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *