برای نمای ساختمان اجر نما را از کجا بخرید؟

بهترین انتخاب برای تهیه انواع آجرنما اعم از اجر نسوز نما اجر شیل – اجر قزاقی یا سنتی اجر طرح انگلیسی و امریکایی  و انواع اجرنما در تمامی رنگ‌ها و اندازه‌ها وب سایت  و فروشگاه  های شهر اجر در ایران است .  و اما چرا ؟

زیرا ما اقدام به یک کار ظا هرا غیر ممکن کردیم . و ان اینکه بهترین کیفیت را با نازل ترین قیمت  ارائه میدهیم . این ادعا نیست هم بهترین کیفیت را داریم هم از همه کارخانه های تولید کننده اجر ارزان تر میدهیم . چرا ؟

چون هدف وب سایت و فروشگاه شهر اجر فقط فروش است . بررسی های کارشناسی به ما ثابت کرده است فروش بالا البته با قوانین خاص خودش سود اوری سازمان را منطقی میکند و باعث میشود در هر شرایط کاری اعم از رکود یا رونق  قادر به ادامه تولید و فروش با بهترین کیفیت باشیم . و این نکته را نیز مد نظر داریم که با کیفیت کالا شوخی  و سهل انگاری نداشته باشیم . زیرا حتما باعث نابودی سازمان میشود  . به قولی دیر و زود دارد و لی سوخت و سوز ندارد .

بنابر این سیاست کاری وب سایت شهر اجر صد در صد به نفع خریدار است و صد البته به نفع شهر اجر .
وب سایت شهر اجر امروزه به یکی از بزرگترین مجمو عه تولید و فروش انواع اجر و اجرنما در ایران شده است و تمامی سازمان‌ها و شرکت های بزرگ ایران وب سایت شهر اجر را به عنوان قطب اجرنما در ایران قبول دارند. البته درسترش اکثر سازمان هاست. و هر شرکتی با شهر اجر کار کند به همین نتیجه میرسد. خدا را سپاس میگوییم که در شرایط رکود اقتصادی سازمان شهر اجر رونقی دارد که از عهده ارسال بار مشتریان بر نمیاید و حداقل باید زمان ده روزه برای تحویل اجر و اجرنما به مشتریان بدهد.کیفیت خوب  و برتر /تنوع بی همتا و زیبا / قیمت بسیار ارزان تر از کاخانجات دیگر باعث شده است که شهر اجر در رکود بی سابقه مسکن در اوج باشد. خدا را بی نهایت شکر گذاریم………….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *