مزایای خرید مستقیم آجر نما از کارخانه

امروزه با این همه تنوع در آجر نما قطعا ریسک خرید نیز بالا رفته است چرا که بعضی از افراد سودجو پا به عرصه تولید آجر نما گذاشته‌اند که بدون توجه به کیفیت و مقاومت محصول تولید کرده و فقط با هدف پایین در آمدن هزینه تولید اقدام به تولید این مصالح نموده اند.حال با در نظر گرفتن اینکه آجر نما با چه هزینه‌ای بر روی نما اجرا میشود باید با حساسیت بیشتری با این موضوع برخورد کرد.
کارخانه های تولید محصول درجه یک که واقعا از مواد اولیه درجه یک استفاده‌‌ می‌نمایند بسیار کم است و برای نگه داشتن اعتبار خود اقدام به فروش محصولات خود به صورت مستقیم و توسط دفاتر فروش معتبر خود در کشور‌‌ می‌نماید.به همین دلیل خرید از دفاتر فروش مستقیم کارخانه‌ها دارای امتیازات بسیاری است.

مزایای خرید مستقیم آجر نما از کارخانه

1-خرید به قیمت کارخانه و حداقل30درصد زیر قیمت بازار

2-دریافت ضمانت نامه کتبی محصول خریداری کرده با اعتبار بالا

3-خرید دست اول محصول و انتخاب آسان از میان حدود200نوع متنوع نمونه

4-برقراری فوری ارتباط با سازنده و مدیریت در صورت بروز مشکل تمام اینها بخشی از مزایای خرید مستقیم از کارخانه است.

کارشناسان فروش دفاتر کارخانه‌ها به دلیل داشتن سابقه طولانی در این کار میتوانند بهترین مشاور شما برای انتخاب درست باشند چون با این تنوع محصول انتخاب اصلا کار آسانی نیست و شاید باعث سردر گمی شود اما کارشناسان فروش با چند سوال ساده بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی کرده و شما را یاری میکنند.
دفتر فروش کارخانه یعنی خود کارخانه و کارخانه یعنی قیمت مناسب و کیفیت بسیاربالای محصول و اطمینان کامل از خرید چون در خرید شما هیچ ابهامی وجود ندارد و این جزو بزرگترین امتیازات یک خرید موفق است.
خرید از دفاتر فروش وب سایت شهر آجر یعنی تجربه یک خرید با رضایت صددرصدی که فقط با یک بار امتحان به این نتیجه خواهید رسید.

اهمیت بسته بندی در آجر نما
بیشتر بخوانید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.