اجر قزاقی..از دیگر خواص اجر های نسوز

–*/.اجر نمای نسوز دارای خواص مثبت بسیاری است و این امر باعث متمایز بودن این نوع از اجرنماها با سایر اجرها شده است که از ان جمله میتوان به مقاومت مکانیکی این اجر نماها اشاره کرد اجر نمای نسوز دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی است و به راحتی در برابر باد و گرد و غبار و سرمای بسیار شدید و گرمای بالا از خود مقاومت نشان داده و بافت خود را از دست نمیدهد همچنین این نوع از اجرنماها در برابر اتش سوزی از تاب مکانیکی فوق العاده‌ای برخوردار است و در مقابل اتش سوزی مقاومت فوق العاده‌ای داشته و بهترین انتخاب به شمار‌‌ می‌اید چون تحت هر شرایط خواص خود را حفظ کرده و تا حد امکان سازه را به صورت یکپارچه حفظ میکند.

–*/.مقاومت مکانیکی اجر های نسوز: حجم کوره ، نوع بار گیری  ، ضربات و سایش ناشی از خرد شدن و ذوب اجسام در داخل کوره باید توسط پوشش نسوز تحمل شود…….
شکننده و ترد نباشد،ترک نداشته باشد و همچنین ظاهر ان دقیقا برابر مشخصات مورد نظر باشد……

–*/.ملاتی که برای چیدن جداره های نسوز انتخاب‌‌ می‌شود براساس حرارت کوره با ضریب انقباض و انبساط مشابه اجر سوز و از مواد نسوز  انتخاب‌‌ می‌شود .

–*/.بازرگانی وب سایت شهر اجر بزرگترین مرکز تولید و فروش انواع اجر نمای نسوز در ایران با کیفیت فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسب در خدمت خریداران و متقاضیان انواع اجر نمای نسوز‌‌ می‌باشد.

–*/.دفاتر فروش بازرگانی وب سایت شهر اجر در ایران:

–*/.دفتر فروش وب سایت شهر اجر در تهران/اهن مکان

–*/.دفتر فروش وب سایت شهر اجر در تبریز/چهارراه حافظ

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *